Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
pomyslcie tylko jestesmy podzieleni i glupi zarazem . dlaczego ? bo chcemy normalnosci jawnosci przejzystosci .... a co jest uklad i promocja swoich .( PSL ) ZOBACZCIE wojt zastepce z Ludwina wziol taki specjalista ? poczytajcie jak tam narozrabial w gminie. to sa obcy i ich obchodzi jak nam podatki podniesc zeby im jak najwiecej zostalo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie kiedy sie to rozleci ? a moze wojt ma HONOR?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakompleksiony człowieczku, zazdrościsz członkiniom Forum Kobiet ich aktywności, zaangażowania i ciężkiej pracy na rzecz wspólnoty mieszkańców, załóż stowarzyszenie choćby pn. związek zbieraczy bobków kozaczych, zostań jego prezesem/naczelnikiem/kierownikiem i pokaż wszystkim "na co cię stać"    
  porównałam sumę, która otrzymało forum i TPM.........różnica kolosalna. Tak jak róznica w działaniach. Dofinansowanie powinno być dokładnie odwrotne. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
porównałam sumę, która otrzymało forum i TPM.........różnica kolosalna. Tak jak róznica w działaniach. Dofinansowanie powinno być dokładnie odwrotne. 
  Oświeć nas łaskawco ile to słynne TPM pozyskało pieniążków i zrealizowało projektów unijnych? Niedorajdy nawet projektu nie potrafią napisać, ale wrażenie robią kolosalne, kopara opada, mistrzowie marketingu.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie kiedy sie to rozleci ? a moze wojt ma HONOR?
Ma honor i będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma honor i będzie.
  Kochany p pośle i wróć nam powiatowe rządy prawicowych prawych i sprawiedliwych. Zafundują nam kolejne 8 lat igrzysk, wypieków ale na twarzy, wp4 i bilet w jedną stronę. Ale przecież oni nigdy nie tworzyli układu, no może towarzyski.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oświeć nas łaskawco ile to słynne TPM pozyskało pieniążków i zrealizowało projektów unijnych? Niedorajdy nawet projektu nie potrafią napisać, ale wrażenie robią kolosalne, kopara opada, mistrzowie marketingu.  
Jeśli forum jest takie sprawne w pozyskiwaniu pieniążków to po co wyciąga rękę po gminne. A imprezy organizowane przez TPM to najlepsza reklama, bo zawsze są na najwyższym poziomie. Tak te niedorajdy potrafią pracować. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli forum jest takie sprawne w pozyskiwaniu pieniążków to po co wyciąga rękę po gminne. A imprezy organizowane przez TPM to najlepsza reklama, bo zawsze są na najwyższym poziomie. Tak te niedorajdy potrafią pracować. 
  Czy tegoroczne uroczystości Dnia Żołnierzy Niezłomnych odbyły się dzięki zaangażowaniu TPM, może szanowny fan-attyk odpowiedzieć?      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A TAK KUPIL SOBIE HONOR :)  ALE TO NIE  HONOR CHODZI ! TAKI Z SERCA A NIE Z KIESZENI POPLECZNIKOW I PRACOWNIKOW ! :blink:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mowi fanatyk do fanatyka ! tylko jeden jest fanatykiem z zamilowania :wub:  a drugi oplacany z gminnych podatkow . a gmina to my . zapominacie sie towarzysze ! placmy podatki to wymagamy uczciwych ludzi ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tegoroczne uroczystości Dnia Żołnierzy Niezłomnych odbyły się dzięki zaangażowaniu TPM, może szanowny fan-attyk odpowiedzieć?      
Nie wiem, nie byłem, nie widziałem, nie słyszałem.......a to chyba nie najlepiej świadczy i doskonałym marketingu forum, które kojarzy mi się raczej z ludycznymi zabawami ocierającymi sie dla przyzwoitości o powazne tematy.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A TAK KUPIL SOBIE HONOR :)  ALE TO NIE  HONOR CHODZI ! TAKI Z SERCA A NIE Z KIESZENI POPLECZNIKOW I PRACOWNIKOW ! :blink:
  HONOR do nas przemawia z galerii fotografii z Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych na stronie internetowej   Parafii w Milejowie. Jeden z reprezentantów lokalnej społeczności opisany dokładnie na stronach 329 i 330 Wydawnictwa IPN z 2008r "Początki Niezależnego Ruchu Chłopskiego 1978-1980", społeczny inspektor ruchu drogowego, 29 sierpnia 1978 przyjęty za zasługi w poczet kandydatów PZPR. Drugi reprezentant jak nas pamięć nie myli działacz ZSL. Piszesz gościu o HONORZE, ty nie wiesz Co To Jest Honor.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a pan zastepca to zdolny dwa etaty na raz zastepcz prezesa spolki  .kasa nie smierdzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a pan zastepca to zdolny dwa etaty na raz zastepcz prezesa spolki  .kasa nie smierdzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tegoroczne uroczystości Dnia Żołnierzy Niezłomnych odbyły się dzięki zaangażowaniu TPM, może szanowny fan-attyk odpowiedzieć?      
Nie wiem, nie byłem, nie widziałem, nie słyszałem.......a to chyba nie najlepiej świadczyo doskonałym marketingu forum, które kojarzy mi się raczej z ludycznymi zabawami ocierającymi sie dla przyzwoitości o powazne tematy.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HONOR do nas przemawia z galerii fotografii z Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych na stronie internetowej   Parafii w Milejowie. Jeden z reprezentantów lokalnej społeczności opisany dokładnie na stronach 329 i 330 Wydawnictwa IPN z 2008r "Początki Niezależnego Ruchu Chłopskiego 1978-1980", społeczny inspektor ruchu drogowego, 29 sierpnia 1978 przyjęty za zasługi w poczet kandydatów PZPR. Drugi reprezentant jak nas pamięć nie myli działacz ZSL. Piszesz gościu o HONORZE, ty nie wiesz Co To Jest Honor.  
  Patrioci.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj a ci co teraz u nas emigranci z PSL TO SPOLECZNIE sie udzielaja za nasze grosze :unsure:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HONOR do nas przemawia z galerii fotografii z Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych na stronie internetowej   Parafii w Milejowie. Jeden z reprezentantów lokalnej społeczności opisany dokładnie na stronach 329 i 330 Wydawnictwa IPN z 2008r "Początki Niezależnego Ruchu Chłopskiego 1978-1980", społeczny inspektor ruchu drogowego, 29 sierpnia 1978 przyjęty za zasługi w poczet kandydatów PZPR. Drugi reprezentant jak nas pamięć nie myli działacz ZSL. Piszesz gościu o HONORZE, ty nie wiesz Co To Jest Honor.  
No i popatrzcie, ówczesny ZSL był taki cudownie zielony i bardziej kojarzył się z ekologią niż komunistycznym reżimem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto nie byl wtedy w PZPR lub ZSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto nie byl wtedy w PZPR lub ZSL
  I broń Boże, to nie był układ. A ci wszyscy to jedynie z potrzeby serca  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 15

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...